Umów się na wizytę 660 163 713
page-img

Princess Rich

mezoterapia princess rich

Princess Rich

 

Princess Rich jest preparatem kwasu hialuronowego przeznaczonym do mezoterapii igłowej.

Stosuje się go w celu uzyskania nawilżenia i poprawy jakości skóry. Princess Rich został nagrodzony Perłą Medycyny Estetycznej za najlepszy preparat do mezoterapii. Jest sprawdzonym i lubianym przez pacjentki preparatem ze względu na swoje właściwości i efekty zabiegu.

Kwas hialuronowy, który zawiera Princess Rich jest naturalną substancją, która wchodzi w skład ludzkiego organizmu. Dzięki temu nie notuje się odczynów uczuleniowych po jego zastosowaniu. Niestety z upływem czasu, ilość kwasu hialuronowego ulega zmniejszeniu,  co prowadzi do stopniowego pogarszania się jędrności skóry i pojawiania się kolejnych zmarszczek. Jeśli dodatkowo lubimy się opalać, pijemy dużo kawy, przebywamy w suchych, klimatyzowanych pomieszczeniach, palimy papierosy, dużo czasu spędzamy przed ekranem komputera to procesy starzenia skóry postępują szybciej.

Oprócz zmiany stylu życia co często bywa trudne, możemy sobie pomóc stosując mezoterapię i uzupełniając w ten sposób ubytki kwasu hialuronowego. Preparat Princess Rich jest dodatkowo wzbogacony w glicerol, który ma właściwości stabilizujące i potęguje nawilżające działanie preparatu i przez to przedłuża efekt działania. Skóra przez długi czas zachowuje napięcie, elastyczność i blask. Dlatego szczególnie jest polecany dla niepoprawnych fanek kąpieli słonecznych. Nakłucia skóry cieniutką igłą w celu podania preparatu  stymulują procesy naprawcze i pobudzają produkcję kolagenu.

Jak przebiega zabieg?

 

Na umytą skórę  nakładana jest maść znieczulająca. Po upływie odpowiedniego czasu maść jest zmywana, skóra zdezynfekowana i lekarz podaje preparat  pojedynczymi wkłuciami przy pomocy cieniutkiej igły. Na koniec nakładany jest kojący krem. Po zabiegu mezoterapii pojawia się zaczerwienienie, czasami delikatny obrzęk, które ustępują w ciągu 2 -3 godzin. Mogą też wystąpić drobne krwiaki, które zanikają w ciągu 6-7 dni, a przez ten czas mogą być zatuszowane makijażem. Dobrze jest wykonać serię 3 -4 zabiegów w odstępach 7 -14 dni dla wzmocnienia efektu nawilżenia i odświeżenia skóry. Zabieg może być zastosowany na dowolną okolicę ciała. Najczęściej mezoterapia Princess Rich stosowana  jest na twarz, ale również szyję, dekolt czy dłonie..