Umów się na wizytę 660 163 713
page-img

cienie pod oczami – NOWOŚĆ

 Cienie pod oczamidermaheal

 

Cienie pod oczami to częsty problem. Ich obecność sprawia, że twarz przybiera zmęczony wygląd i niestety wygląda starzej. Cienie pod oczami mogą być efektem nieprzespanej nocy, przemęczenia, złego odżywiania i wówczas znikną po ustaniu przyczyny, która je wywołuje. Jednak wraz z procesami starzenia cienie pod oczami zadomawiają się na dobre. Skóra pod oczami staje się cieńsza co powoduje prześwitywanie naczyń i daje w efekcie zasinienie. Czasami cienie pod oczami są uwarunkowane genetycznie.

Jednym z zabiegów medycyny estetycznej jest zabieg mezoterapii skóry okolicy oczu z użyciem preparatu Dermaheal Dark Circle Solution.

 

Dermaheal Dark Circle Solution

 

Dermaheal Dark Circle Solution jest preparatem do mezoterapii okolic oczu, który zdecydowanie redukuje cienie pod oczami. Jego skład stanowi unikalne połączenie peptydów biomimetycznych:

  • oligopeptide – 34
  • oligopeptide – 24
  • decapeptide – 4

 

Dark Circle Solution rozświetla, nawilża skórę wokół oczu, redukuje cienie i oznaki zmęczenia. Jest to efekt pobudzenia syntezy kolagenu i elastyny, a zmniejszenia syntezy melaniny, której gromadzenie powoduje powstawanie cieni pod oczami.

Już po pierwszym zabiegu widać pozytywne efekty

 

Zabieg najlepiej powtórzyć 4 razy w odstępach 2 tygodni, potem 1 raz na 2-3 miesiące.

cena zabiegu -350 zł

dermahealWorki pod oczami

 

Worki pod oczami to drugi, częsty problem z którym się borykamy.  Przyczyny ich powstawania są bardzo podobne do tych, które wywołują cienie pod oczami. Przeważa tło genetyczne, ale również ma znaczenie tryb życia, odżywianie, używki, alergie.

Z workami pd oczami świetnie poradzi sobie preparat Dermaheal Eyebag Solution.

 

Dermaheal Eyebag Solution

 

Dermaheal Eyebag Solution to drugi preparat przeznaczony do mezoterapii skóry okolicy oczu przeznaczony do redukcji worków i opuchlizny pod oczami. Stanowi unikalne połączenie peptydów  biomimetycznych:

  • tripeptide – 41
  • nonapeptide – 18
  • oligopeptide – 61
  • oligopeptide – 73

 

Dermaheal Eyebag Solution poprawia mikrokrążenie, zapobiega zastojom limfatycznym, stymuluje drenaż oraz lipolizę, redukuje poduszeczki tłuszczowe okolic oczu. W efekcie redukuje worki i opuchnięcia wokół oczu.

 

Już po pierwszym zabiegu widać pozytywne efekty

 

Zabieg najlepiej powtórzyć 4 razy w odstępach 2 tygodni, potem 1 raz na 2-3 miesiące.

cena zabiegu -350 zł

 

 .