Umów się na wizytę 660 163 713
page-img
Aktualne promocje

Listopadowe promocje

Listopadowe promocje   20 % rabatu na trzy zabiegi         Botoks – wygładzenie zmarszczek Nawilżenie, powiększenie ust […]

więcej

Lipoliza

Lipoliza Prostrolane Inner B Prostrolane Inner-B służy do redukcji miejscowego nagromadzenia tkanki tłuszczowej. Zawiera on aż 4 unikalne peptydy, które […]

więcej
contact-data we-accept
pin  ul. Modra 84a, Szczecin cards
phone  660 163 713
email  kontakt@dermmed.pl

 .

Facebooktwitter

Plasmolifting

Osocze bogatopłytkowe  – PLASMOLIFTING

 

osocze bogatopłytkowe dermmedPlasmolifting to nowa metoda w medycynie regeneracyjnej i estetycznej. Otrzymane dzięki tej metodzie osocze bogatopłytkowe podajemy miejscowo w postaci iniekcji i dzięki temu  uzyskujemy efekt w postaci stymulacji  tkanki do regeneracji.

 

 

Dlaczego płytki krwi są tak ważne?

 

Płytki krwi pełnią funkcję adhezyjno – agregacyjną, uczestniczą w procesie krzepnięcia, tworzeniu skrzepu .Przebudowują naczynia krwionośne w obszarze uszkodzenia, uczestniczą w budowie nowej tkanki .  Dzieje się tak głównie dzięki uwalnianym z płytek czynnikom wzrostu. Po aktywacji płytki, w ciągu  pierwszych 10 minut, wydziela ona około 70% czynników wzrostu, które ma zdeponowane w ziarnistościach alfa. Biorą one udział w transformacji komórek mezenchymalnych i chemotaksji , w proliferacji fibroblastów, komórek nabłonka podczas kolagenogenezy . Pobudzają fibroblasty do produkcji kolagenu, elastyny ​​i kwasu hialuronowego.

 

Jak uzyskuje się osocze bogatopłytkowe ?

 

Od pacjenta pobiera się odpowiednią ilość krwi do specjalnej probówki. Następnie krew jest odwirowywana, dzięki czemu separuje się erytrocyty i leukocyty, które osiadają na dnie oddzielone od osocza bogatopłytkowego warstwą żelu. Jakość procedury Plasmolifting  zależy od jakości probówki do pobierania krwi. Wyjątkowość tej metody polega na tym, że dzięki probówce Plasmolifting otrzymuje się produkt do podania – osocze bogato płytkowe w pełni naturalne zawierające tylko własne białka bez dodatków „ obcych” elementów. Oddzielone osocze bogatopłytkowe lekarz podaje w leczone miejsca metodą mezoterapii.

 

Wskazania do zastosowania plasmoliftingu

 

  • rewitalizacja skóry twarzy, szyi, dekoltu, dloni
  • fotostarzenie
  • utrata jędrności skóry
  • zmarszczki mimiczne
  • nadmierne wypadanie włosów

 

Przeciwskazania

 

  • ciąża i okres karmienia
  • choroby krwi
  • nowotwory
  • leczenie przeciwkrzepliwe

 

Cena zabiegu od 600 zł

W czerwcu cena promocyjna  400 zł

 

rejestracja telefoniczna 660 163 713

 

 .

Facebooktwitter