Umów się na wizytę 660 163 713
page-img
Aktualne promocje

Listopadowe promocje

Listopadowe promocje   20 % rabatu na trzy zabiegi         Botoks – wygładzenie zmarszczek Nawilżenie, powiększenie ust […]

więcej

Lipoliza

Lipoliza Prostrolane Inner B Prostrolane Inner-B służy do redukcji miejscowego nagromadzenia tkanki tłuszczowej. Zawiera on aż 4 unikalne peptydy, które […]

więcej
contact-data we-accept
pin  ul. Modra 84a, Szczecin cards
phone  660 163 713
email  kontakt@dermmed.pl

 .

Facebooktwitter

Botoks z rabatem

botoxBOTOKS  AZZALURE

 

Z Botoksem na słońce 🙂

Słoneczna majówka za nami i zapowiada się, że słońce nadal będzie nas rozpieszczać. To dobry moment aby zabezpieczyć się przed odruchowym marszczeniem czoła i okolic oczu.  Działanie botoksu nas przed tym skutecznie uchroni. Dzięki podaniu botoksu  w te miejsca, nie utworzą się tam nowe zmarszczki  i bruzdy ani nie pogłębią stare.

 

Jak przebiega zabieg?

 

Zabieg polega na podaniu odpowiednio dobranych dawek toksyny botulinowej w konkretne mięśnie odpowiedzialne za tworzenie się zmarszczek. Botoks podawany jest przy użyciu cieniutkiej igły i nie wymaga znieczulenia. Po podaniu preparatu w miejscach wkłuć może pojawić się niewielki zaczerwienienie, które zanika w ciągu kilku godzin. Trzeba też się liczyć z możliwością powstania niewielkiego krwiaczka w miejscu ukłucia. Jest to niezwykle rzadkie powikłanie, ale możliwe w przypadku każdego użycia igły. Zabieg jest szybki i nie powoduje wyłączenia z codziennej aktywności. Bezpośrednio po zabiegu należy unikać dużego wysiłku, forsownych ćwiczeń fizycznych, sauny, spożywania alkoholu.

 

Efekt zabiegu

 

Na efekt zabiegu należy poczekać. Pierwsze zmiany pojawiają się po trzech dniach, a ostateczny rezultat działania botoksu widoczny jest po 10-14 dniach i utrzymuje się od 3 do 6 miesięcy. Zabieg nie powinien być wykonywany częściej niż co trzy miesiące.

Więcej na temat zabiegu znajdziesz tutaj.

 

PROMOCJA

 

Do końca maja obowiązuje 30% rabat 🙂
Czyli ostrzyknięcie jednej okolicy to koszt nie 500 ale tylko 350 zł.

 

Rejestracja telefoniczna   660 163 713

 

 

Facebooktwitter