Kwas hialuronowy

Gabinet Dermmed oferuje w pełni skuteczne, bezpieczne i bezbolesne zabiegi kwasem hialuronowym, które są wykonywane w Szczecinie.

Kwas hialuronowy jest substancją naturalnie występującą w ludzkiej skórze. Zawartość kwasu hialuronowego, odpowiedzialnego za utrzymanie odpowiedniej wilgotności i jędrności naszej skóry, niestety wraz z upływem czasu drastycznie się zmniejsza.

Jak działa kwas hialuronowy?

Poprzez iniekcje kwasu hialuronowego, poprawia się poziom nawodnienia skóry, zwiększa się produkcja kolagenu, wzrasta elastyczność i napięcie skóry, co nadaje twarzy zdrowy i promienny wygląd. Efekty po podaniu kwasu hialuronowego widoczne są natychmiast, utrzymują się około 1 roku. Uzależnione są one od rodzaju skóry pacjenta, miejsca korekcji, objętości wstrzykniętego preparatu oraz techniki iniekcji.

O rodzaju wykorzystywanego preparatu i technice wstrzyknięć zawsze decyduje lekarz, oceniając indywidualnie stan i kondycję skóry oraz aktualne potrzeby i oczekiwania pacjenta.

Wypełnianie zmarszczek daje bardzo naturalne efekty. Pacjentki wyglądają na wypoczęte, zrelaksowane, skóra ma wyraźnie młodszy i zdrowszy wygląd.

Podskórne podawanie kwasu hialuronowego to zabieg w pełni bezpieczny i prawie bezbolesny (przeprowadzany w miejscowym znieczuleniu). Technicznie jest to śródskórny bądź podskórny zastrzyk wykonywany bardzo cienką igłą. Jest to obecnie najpopularniejsza na świecie i najbezpieczniejsza forma wypełniania zmarszczek.

W gabinecie Dermmed dysponujemy najlepszymi preparatami kwasu hialuronowego (Juvederm,  Princess). W zależności od lokalizacji i głębokości zmarszczek stosowane są preparaty kwasu hialuronowego o różnej gęstości.

Gdy wypełniacz zostanie po roku wchłonięty przez organizm, skóra w leczonym miejscu będzie wyglądała lepiej, niż przed zabiegiem. Zabiegi można wykonywać o każdej porze roku.

kwas hialuronowy Szczecin


« powrót
(C) Copyright 2012 Dermmed - botoks, depilacja laserowa, fotoodmładzanie, medycyna estetyczna, Szczecin